Koupací zahradní jezírko – Ostrava – Poruba

Výstavba zahradního koupacího jezírka na klíč v Ostravě – Porubě. Stěny vyskládané z kamene, kamenné schody a vodopád. Včetně biotechnologie. Důraz na maximální využití daného prostoru pro koupací plochu. Červen 2016.

 

Vodní prvek Havířov

Výstavba vodního prvku v Domově pro seniory, Havířov. Práce dle zadané dokumentace.

Koupací jezírko Josefovice

Jezírko na zahradě rodinného domu. Celková výstavba, vyložené kamenem, schody, vodopád. Koupací jezírko cca 60 m2 včetně technologie.

 


Okrasné jezírko Bludovice

Jezírko na zahradě rodinného domu v Bludovicích – revitalizace a přestavba původního zahradního rybníčku. Jezírko je řešeno jako okrasné, k relaxaci, včetně ryb. Čistotu vodu zajišťuje mikrobakteriální technologie. Dno i stěny jsou vysypány většími oblázky. Do vody je řešen přístup po kamenných schodech.

Koupací jezírko Lískovec

Jezírko na zahradě rodinného domu v Lískovci – komplexní realizace. Jezírko je řešeno jako koupací plocha, včetně bio čistící vodní zóny a mikrobakteriální technologie. Větší část obvodu je vysypaná oblázky, jedna strana je vyskládaná do tvaru kolmé zídky – vhodná i pro skákání do vody. Do jezírka vedou schody.

 

Koupací jezírko Šenov

Jezírko na zahradě rodinného domu v Šenově – komplexní realizace včetně výroby dřevěného mola a osázení. Jezírko je řešeno jako koupací plocha, s mikrobakteriální technologií. Přes terasu přímo navazuje na rodinný dům dřevěným molem nad vstupními schody. Celý obvod je vysypaný oblázky, do jezírka vedou schody z mola a z travnaté plochy. Na podélné straně je vytvořena „pláž“ lehce zapuštěná do hladiny, určena pro sezení nebo pro lehátko.